PLAVECKÉ NÁDEJE (16.12.2017, ČILISTOV, 25m)

Tradíciu pretekov Plavecké nádeje založil náš hlavný tréner Martin Sadloň a sme veľmi radi, že sa táto myšlienka pretekov pre najmenšie deti uchytila a stále naberá na svojej obľúbenosti. ... viac

VIII. SCITEC OPEN SWIM MEET (13.-16.12.2017, GYOR /H/, 50m)

Záverečnú kapitolu súťažnej sezóny 2017 napísali naši elitní plavci na kvalitne obsadenom medzinárodnom mítingu v maďarskom Gyori. ... viac

ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV (08.-10.12.2017, DOLNÝ KUBÍN, 25m)

Naši reprezentanti Bence Dikácz a Michal Dohnal na národných majstrovstvách starších žiakov potvrdili svoju stálu príslušnosť k slovenskej plaveckej žiackej špičke. ... viac

ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV (01.-03.12.2017, ČILISTOV, 25m)

Taktovku v organizovaní národných majstrovstiev sme po týždni prevzali v našom domácom bazéne od Royal Swimming Club a myslíme si, že sa nám tiež podarilo usporiadať podujatie v kvalite zodpovedajúcej vrcholu súťažnej sezóny. ... viac

15TH CLAUDIUS CUP (25.-26.11.2017, SZOMBATHELY /H/, 50m)

Na plaveckom mítingu v maďarskom Szombathelyi nás reprezentoval, v Komárome trénujúci Bence Dikácz. K jeho bilancii 3 štarty, 2 nové osobné rekordy a 1 pódiové umiestnenie (3. miesto na 100m prsia) mu blahoželáme! ... viac
Michal DOHNAL
Tréningová skupina: Plavci elitní
Rok narodenia: 2004
Člen Three Pools od: 09/2016
Predchádzajúce kluby: J&T SPORT TEAM (do 08/2016)
Člen reprezentácie SR: nie
Vzdelanie: Osemročné Gymnázium Jura Hronca Bratislava (aktuálne študuje)
Hlavné disciplíny: 50, 100 a 200m motýlik, 50m voľný spôsob, 200m prsia, 200 a 400m polohový pretek
Najhodnotnejší výkon k 31.12.2017: 100m voľný spôsob / 1:00,01 / 477 bodov / Gyor (16.12.2017, 50m)
Výška: 169 cm
Váha: 55 kg
VÝKONNOSTNÝ RAST (top bodový výsledok):
  • 2012 (8 rokov): 50m voľný spôsob (37,73, 154 bodov, Nové Zámky /25m/)
  • 2013 (9 rokov): 50m voľný spôsob (32,80, 235 bodov, Rif Bei Hallein /25m/)
  • 2014 (10 rokov): 50m voľný spôsob (32,04, 277 bodov, Bratislava /50m/)
  • 2015 (11 rokov): 200m polohový pretek (2:38,47, 331 bodov, Dolný Kubín /25m/)
  • 2016 (12 rokov): 100m voľný spôsob (1:03,21, 408 bodov, Žilina /50m/)
  • 2017 (13 rokov): 100m voľný spôsob (1:00,01, 477 bodov, Gyor /50m/)
HLAVNÉ ŠPORTOVÉ ÚSPECHY:
  • VEĽKÁ CENA DOLNÉHO KUBÍNA 2013: slovenský rekord na 200 m motýlik (kat. 9-ročných) / 3:31,30
  • SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV 2013: 3. miesto
  • ORCA CUP 2014: absolútny víťaz v kategórii žiakov „C“ a slovenský rekord na 50 m voľný spôsob (32,19s)
  • VEĽKÁ CENA SLOVENSKA 2014: slovenský rekord na 50 m voľný spôsob (32,18s)
  • LETNÉ MAJSTROVSTVÁ SR NAJMLADŠÍCH ŽIAKOV 2014: 5 x 1. miesto + 2 x 2. miesto
  • ST. POLTEN 2014: absolútny víťaz v kategórii žiakov „C“
  • SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV 2014: 2. miesto (1.011 bodov)
  • M-BAO 11/2014: slovenský rekord žiakov „C“ na 50 m voľný spôsob (32,04s) a 200 m prsia (3:16,57)
  • MEMORIÁL JOZEFA BALÁŽA 2014: slovenský rekord žiakov „C“ na 200 m prsia (3:07,48)
  • I. GYOR OPEN SWIM CUP 2014: slovenský rekord žiakov „C“ na 200 m motýlik (3:03,58)
  • NYUGAT-DUNANTULI REGIO 1 CHAMPIONSHIP: slovenský rekord 11-ročných žiakov na 1.500 m voľný spôsob (21:25,76)
  • LETNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV 2015: 1 x 1. miesto + 3 x 2. miesto + 3 x 3. miesto
  • ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV 2015 (Dolný Kubín): 2 x 2. miesto + 4 x 3. miesto
  • LETNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV 2016 (Bratislava): 2 x 2. miesto + 4 x 3. miesto
  • VC PÚCHOVA 2016: najúspešnejší účastník (7 x 1.miesto + 1 x 2.miesto)
  • ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV 2016 (Dolný Kubín): 6 x 3. miesto
  • SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV 2016: 6. miesto (1.534 bodov)
  • LETNÉ MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2017 (Štúrovo): 1 x 2. miesto
  • ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV 2017 (Dolný Kubín): 1 x 2. miesto + 2 x 3. miesto
GALÉRIA: