PLAVECKÉ NÁDEJE (16.12.2017, ČILISTOV, 25m)

Tradíciu pretekov Plavecké nádeje založil náš hlavný tréner Martin Sadloň a sme veľmi radi, že sa táto myšlienka pretekov pre najmenšie deti uchytila a stále naberá na svojej obľúbenosti. ... viac

VIII. SCITEC OPEN SWIM MEET (13.-16.12.2017, GYOR /H/, 50m)

Záverečnú kapitolu súťažnej sezóny 2017 napísali naši elitní plavci na kvalitne obsadenom medzinárodnom mítingu v maďarskom Gyori. ... viac

ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR STARŠÍCH ŽIAKOV (08.-10.12.2017, DOLNÝ KUBÍN, 25m)

Naši reprezentanti Bence Dikácz a Michal Dohnal na národných majstrovstvách starších žiakov potvrdili svoju stálu príslušnosť k slovenskej plaveckej žiackej špičke. ... viac

ZIMNÉ MAJSTROVSTVÁ SR MLADŠÍCH ŽIAKOV (01.-03.12.2017, ČILISTOV, 25m)

Taktovku v organizovaní národných majstrovstiev sme po týždni prevzali v našom domácom bazéne od Royal Swimming Club a myslíme si, že sa nám tiež podarilo usporiadať podujatie v kvalite zodpovedajúcej vrcholu súťažnej sezóny. ... viac

15TH CLAUDIUS CUP (25.-26.11.2017, SZOMBATHELY /H/, 50m)

Na plaveckom mítingu v maďarskom Szombathelyi nás reprezentoval, v Komárome trénujúci Bence Dikácz. K jeho bilancii 3 štarty, 2 nové osobné rekordy a 1 pódiové umiestnenie (3. miesto na 100m prsia) mu blahoželáme! ... viac
PLÁVANIE

    ELITNÁ SKUPINA

Michal DOHNAL
Bence DIKÁCZ
Matej ŠUJANSKÝ
Jakub MIKLÁNEK
Karin TOMEČKOVÁ
Matej KUCHÁR
Roman DOHNAL

    SKUPINA 1A

Andrej VONYIK
Martin BAKUS
Ema HÝLLOVÁ
Viktor ROĽKO
Dominik PETHO
Radka KNEZOVIČOVÁ
Tomáš FARKAŠ
David SZABADOS
Ema KNEZOVIČOVÁ
Dávid SCHILING
Viliam ČUKAN
Tomáš SLATINSKÝ

    SKUPINA 4

Vivien TOMOVIČOVÁ
Tereza FACINKOVÁ
Daniel BUBELÍNY
Alica KRAJČÍKOVÁ
Kristína KOVÁŘOVÁ
Karolína KOVÁŘOVÁ
Lili MIKÓCZI
Simona HÚSKOVÁ
Gabriel LUKÁCZ
SKUPINA 1: SKUPINA 2: SKUPINA 3:
  • Emeše ÁLLÓOVÁ
  • Henrich BORBÉLY
  • Adam CSOLLE
  • Czucz Filip
  • Milata Filip
  • Minarovič Klaudia
  • Mulyjár Nadija
  • Náhlovský Adam
  • Plášek Oliver
  • Pružek Rafael
  • Rehák Adam
  • Roľko Lukáš
  • Ryšavý Ladislav
  • Sánka Augustín
  • Šurman Samuel
  • Centracchio Helena
  • Czucz Aleš
  • Fišerová Lenka
  • Horečný Viliam
  • Klačan Kristián
  • Ollé Nina
  • Plaková Alica
  • Roszbeck Bruno
  • Shukshanova Diana
  • Schuermans Scotti
  • Surovčík Adam
  • Šurman Jakub
  • Telek Tomáš
  • Vajgelová Sofia
  • Varga Richard
  • Vašek Denis
  • Barová Adéla
  • Beláň Michal
  • Beňová Annamária
  • Brunovský Martin
  • Farkaašová Edina
  • Farkašová Petra
  • Kolenčík Marko
  • Kuráň Dávid
  • Lovasová Viktória
  • Macháček Michal
  • Malová Michaela
  • Mrníková Paula
  • Starečeková Kristína
  • Striežencová Terézia
  • Špindorová Lea
  • Alexandra KURÁŇOVÁ
SKUPINA 5: SKUPINA 6: SKUPINA 7:
  • Bábiček Radko
  • Benko Michal
  • Haviarová Veronika
  • Holub Viktor
  • Jančoková Patrícia
  • Klačan Kristián
  • Kovačovský Adam
  • Kulcárová Nikola
  • Lehota Samuel
  • Majdánová Natália
  • Nagyová Simona
  • Ondriáš Alex
  • Ottmárová Karolína
  • Pörsök Filip
  • Reiter Samo
  • Štvrtecký Max
  • Vereš Samuel
  • Hupková Ema
  • Hupková Ela
  • Kačera Hana
  • Kajanová Lea
  • Kolenčíková Nela
  • Kulcsár Csongór
  • Macháčková Mia
  • Suchý Samuel
  • Szuda Lea
         
  • Csejtey Šimon
  • Gondzur Adam
  • Chraščová Alexandra
  • Jančok Andrej
  • Kapraľ Maroš
  • Klička Marcel
  • Kličková Liliana
  • Lellák Filip
  • Mikulová Chloe Alexandria
  • Mojžišová Karolína
  • Pirk Roland
  • Pokorná Simona
  • Pörsök Tomáš
  • Šimurdová Hana
  • Tatranský Adam
  • Vančo Maximilián
  • Vonyik Kryštof
SKUPINA 8: SKUPINA 9: SKUPINA 10:
  • Baroš Marek
  • Csetej Šimon
  • Gašparovič Dávid
  • Hacaj Šimon
  • Jurčák Lukáš
  • Jurčák Matúš
  • Lacko Šimon
  • Mezei Adam
  • Micánková Ema
  • Micánková Jana
  • Repka Daniel
  • Šenkár Jakub
  • Šlanková Adela
  • Undesser Peter
  • Vela Daniel
  • Klačman Filip
  • Martinkovič Tomáš
  • Meixner Adam
  • Pálik Andrej
  • Schanz Tobias Joel
  • Taha Adam
  • Timková Lea
         
  • Hecht Peter
  • Hubert Matúš
  • Littmann Richard
  • Martinkovičová Nikola
  • Pipa Tomáš
  • Pipová Katarína
  • Rau Filip
  • Slivka Dušan
  • Taha Marwan
  • Vereš Csenge
     
SKUPINA 11: SKUPINA 0:
  • Bradová Vanessa
  • Bradová Vivien
  • Černoch Dávid
  • Hecht Annabelle
  • Komzsík Adam
  • Kovács Peter
  • Lamperová Viktória
  • Meixner Roland
  • Mihálová Sofia
  • Vereš Zsombor
   
  • Balheimová Henrieta
  • Braunerová Martina
  • Glassa Patrik
  • Hargašová Kristína
  • Hritzová Jana
  • Kalinovský Miroslav
  • Langeová Lucia
  • Neviďanská Barbora
  • Onofer Dušan
  • Onofer Andrea
  • Paprskár Tomáš
  • Sanasi Andrea
  • Szloboda Tomáš
  • Szuda Ján